8 maja filie BMwŁ nieczynne!
26/04/20268 maja to nasze święto, czyli Ogólnopolski Dzień Bibliotekarza i Bibliotek.
Dla nas to wyjątkowa okazja, aby świętować codzienną pracę, którą wkładamy w każdą wypożyczoną książkę. Wy również świętujcie - tym razem nie w bibliotece, a w domowym zaciszu, oddając się lekturze, która została wam ostatnio polecona przez jednego z nas.
Psst... biuro również będzie nieczynne.
Z tej okazji przekazujemy także najlepsze życzenia dla Pracownic i Pracowników naszej instytucji od Pani Wiceprezydent Miasta Łodzi - Małgorzaty Moskwy-Wodnickiej:


