Główne wejście MeMo zamknięte

24/11/2025

UWAGA! Od 25 listopada główne wejście do Mediateki MeMo będzie zamknięte z powodu prac konserwatorskich.

Nie martwcie się – wciąż możecie nas odwiedzać przez:
- wejście od strony kawiarni Współwinni
- zielone drzwi znajdujące od frontu biblioteki

 Ważne! Od dnia 25 listopada również patio jest zamknięte dla czytelników, a winda pozostaje nieczynna do odwołania.

Jednocześnie przypominamy, że pobliskie filie (Biblioteka Otwarta, Biblioteka Wolność oraz Biblioteka TUVIM) oferują wejścia dla osób z ograniczeniami ruchowymi.

Powrót