Urodziny Rozgrywki i Kapsuła czasu

17/09/2020

Rok temu, 14 września otworzyły się dla Was drzwi "Rozgrywki". Przez ten rok Biblioteka Rozgrywka stworzyła wspólnie z czytelnikami wyjątkowe miejsce, w którym można było spotkać się nie tylko z dobrą książką.

Czytelnicy mogli wziąć udział w ciekawych warsztatach, spotkaniach i zintegrować się z sąsiadami. Dla uczczenia pierwszych urodzin Biblioteki Rozgrywka, bibliotekarze przygotowali specjalne atrakcje.

W czwartek 17 września o godz. 17 rozpoczną się warsztaty z budowania karmników i budek lęgowych dla ptaków. Uczestnicy będą je budować z paletowych odpadków zgodnie z zasadą upcyklingu, a jeśli zalega Wam "dobre drewno" w piwnicy to przydźwigajcie je ze sob.

Natomiast w piątek 18 września o godz. 17 nasi bibliotekarze wspólnie z czytelnikami zakopią kapsułę czasu!

Skrzynia i dziura na kapsułę czasu, są już gotowe. Jeśli chcecie coś w niej ukryć dla przyszłych pokoleń, a nie możecie być tego dnia z nami, zachęcamy do przynoszenia przedmiotów, listów, zdjęć,
które chcecie w niej schować.

link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/644469916184265/