Więcej książek dzięki Wam!

27/01/2026

Więcej książek dzięki Wam!

Biblioteka Miejska podpisała umowę z Urzędem Miasta na realizację projektu wybranego przez mieszkańców w ramach Budżetu Obywatelskiego. Dzięki Waszym głosom otrzymaliśmy aż 1 400 000 zł na rozwój naszej oferty! 

855 tys. zł przeznaczymy na zakup nowości wydawniczych. 545 tys. zł zapewni dostęp do e-booków.

Co to oznacza w praktyce? Więcej nowości na półkach, więcej tytułów online i... Wasz realny wpływ na to, co kupimy!

Propozycje książek możecie zgłaszać w swoich ulubionych filiach.

Pierwsze nowości pojawią się już w lutym, więc zaglądajcie do nas regularnie i bądźcie na bieżąco.

Dziękujemy, że czytacie, głosujecie i współtworzycie bibliotekę razem z nami.

Powrót