Wystawy w bibliotece

06/03/2026

Wpadając po dobrą lekturę, możecie przy okazji zatrzymać się na chwilę przy obrazach, grafikach czy animacjach. W naszych przestrzeniach regularnie goszczą wystawy i wernisaże –  warto więc dać się zaskoczyć sztuce podczas wizyty w bibliotece. 

Co możecie zobaczyć już teraz?

do 13 marca w Mediatece MeMo – wystawę SEJSZA z pracami Jimeny Zarauz-Pilacik (malarstwo, szkice oraz animacje).
do 31 marca w Bibliotece Ferment – wystawę malarstwa Danuty Niewiadomskiej „Wczoraj, dziś, jutro…”
do 11 kwietnia w Bibliotece Inspiracja – prace Maryli Szuster-Piąsty na wystawie „Kiedy sen wędruje w czasie”

A już wkrótce zapraszamy na wernisaże:
21.03.2026 | godz. 18:00
Wernisaż wystawy Izabeli Świerczyńskiej
„Dom z oknem na cmentarz”
Mediateka MeMo, ul. Moniuszki 5

25.03.2026 | godz. 17:00
Wernisaż wystawy „IKONY – malarstwo na drewnie”
Autor: Ireneusz Urzędowicz
Filia nr 6, ul. Marynarska 9

Powrót