Poszukaj z nami sławnych łodzian

11/01/2021, godz. 13:04
Kategoria: inne

Wejdź do gry, wciel się w postać reportera i znajdź informacje na temat sławnych łodzian. Wystartowała Gra miejska Gdzie oni są? Reporterskie poszukiwania sławnych łodzian.

Weź udział w grze stworzonej przez naszych bibliotekarzy we współpracy z Tropicielem, sprawdź co wiesz o Łodzi i jej mieszkańcach! Przed Tobą wyzwanie - 21 lokalizacji, jeśli odwiedzisz je szybciej niż inni i prawidłowo wykonasz zadania, które na Ciebie czekają możesz powalczyć o nagrody ufundowane przez naszych partnerów:

Teatr Lalek ARLEKIN im. Henryka Ryla w Łodzi

Teatr PINOKIO w Łodzi

Dom Literatury w Łodzi

Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi

Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego

Księgarnia Ossolineum

Gra dostępna jest za pośrednictwem aplikacji na smartfony - Tropiciel. Rozgrywka potrwa do 10 kwietnia 2021 roku, aby wziąć w niej udział wystarczy kliknąć w poniższy link:  https://play.geotropiciel.pl/trasa/biblioteki-lodz

Jeśli na telefonie nie masz jeszcze zainstalowanej aplikacji Tropiciel, link przekieruje Cię do odpowiedniego miejsca, które umożliwi pobranie aplikacji, a po instalacji uruchomi grę. Jeżeli w telefonie masz już zainstalowaną aplikację Tropiciel, nic prostszego - link automatycznie otworzy grę.

Więcej szczegółów odnośnie udziału i nagród znajdziesz w  regulaminie.

Gra powstała w trakcie warsztatów "Gamifikowanie wydarzeń kulturalnych i literatury pięknej na smartfonach – praktyczne sposoby przyciągnięcia do biblioteki młodych mieszkańców" zorganizowanych w ramach projektu Bibliotekarz kompetentny animator życia społeczno-kulturalnego, dofinansowanego kwotą 28 tys. z programu Partnerstwo dla Książki ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Powrót