Opowieści z powojennej Łodzi
Biblioteka OTWARTA ul. Narutowicza 8/10
Kategoria: spotkaniaZapraszamy na wyjątkowe spotkanie z cyklu Żywa Historia Łodzi!
Posłuchamy wspomnień mieszkańców naszego miasta: będą to opowieści o Łodzi w latach 1945-1975, spisane przez osoby, które zechciały podzielić się historiami swojej ówczesnej codzienności - niby zwykłej, a jednak zawsze wyjątkowej. Jak żyli wówczas Łodzianie? Jak spędzali wolny czas? W Bibliotece Otwartej czeka nas podróż nie tylko do krainy wspomnień i nostalgii, ale też do piosenek i archiwalnych fotografii z lat powojennych.
Chętnie usłyszymy również Wasze opowieści! To okazja, by wspólnie porozmawiać o Łodzi naszej młodości.
Wspomnienia spisane przez Łodzian odczytają dla Was: Urszula Borowska, Michalina Stangreciak, Weronika Jaśmin i Adam Teodorczyk.
Widzimy się w Bibliotece Otwartej przy ul. Narutowicza 8/10
>>WSTĘP BEZPŁATNY<<
Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie FISZKI - karty bibliotecznej.
……………
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzeń otwartych w Bibliotece Miejskiej w Łodzi: https://tiny.pl/c5skx