Otwarcie Biblioteki na Wschodniej!

17/11/2020

Otwieramy bibliotekę na Wschodniej 42! Bibliotekę Odyseja póki co możecie podziwiać  tylko wirtualnie, ale mamy nadzieję, że już niebawem będziemy mogli zaprosić Was do jej pięknych wnętrz.

Profilem Odysei jest podróż, nie tylko ta rozumiana w bezpośredni sposób, ale także podróż przez czas, kulturę czy kulinaria. Ideą tego miejsca jest kulturalna wymiana myśli, doświadczeń i smaków.

W związku z wytycznymi na czas pandemii - biblioteka do odwołania będzie działała w ograniczonym zakresie.  Aby wypożyczyć książki należy wcześniej umówić się telefonicznie na wybraną godzinę, telefon: 577 470 040.

Po otwarciu biblioteki w standardowej formie, na czytelników czekać będą konkursy z nagrodami i poczęstunek od Przyjaciół Kawy. Goście będą mogli także wziąć udział w mini podchodach w przestrzeniach biblioteki, spróbować swoich sił w składaniu origami oraz wykonać spersonalizowane piny. O terminie i szczegółach wydarzenia będziemy informować na stronie internetowej oraz profilu Facebookowym.

Bądźcie czujni i śledźcie nasze profile :)

Biblioteka Miejska w Łodzi i Biblioteka Odyseja