Kontakt

Biblioteka Miejska w Łodzi - biuro zarządu

plac Wolności 4 - wejście od ul. Legionów

91-415 Łódź


NIP 7252249694  REGON 369129529

Pekao S.A. II O/Łódź
30 1240 3028 1111 0000 2822 1944

(przy wpłatach zobowiązań prosimy o dopisanie nr filii)

 

 

P.o. Dyrektora

Halina Bernat

 

Z-ca Dyrektora
ds. Merytorycznych

Bożena Orczykowska

 

Sekretariat

sekretariat@biblioteka.lodz.pl
571 553 080

 

Dział Promocji
i Marketingu

promocja@biblioteka.lodz.pl
571 553 081
Kierownik: Joanna Strzelec
joanna.strzelec@biblioteka.lodz.pl

Grafik

Monika Troszok
monika.troszok@biblioteka.lodz.pl

 

Dział Organizacji
Sieci Miejskiej

dosm@biblioteka.lodz.pl
571 553 082
Kierownik: Monika Chaber Barłoga
monika.chaber-barloga@biblioteka.lodz.pl

Dział Spraw
Pracowniczych

kadry@biblioteka.lodz.pl
571 553 083
Kierownik: Agnieszka Stefańska
agnieszka.stefanska@biblioteka.lodz.pl

Dział
Administracji

administracja@biblioteka.lodz.pl
571 553 085
Kierownik: Amanda Wolak
amanda.wolak@biblioteka.lodz.pl

Dział Redakcji 

redakcja@biblioteka.lodz.pl
571 553 087
Kierownik: Aleksandra Hac
aleksandra.hac@biblioteka.lodz.pl

Kontakt do poszczególnych działów redakcji:

redakcja_historia@biblioteka.lodz.pl
redakcja_kultura@biblioteka.lodz.pl
redakcja_senior@biblioteka.lodz.pl
redakcja_sport@biblioteka.lodz.pl

 

Dział Gromadzenia
i Opracowania Zbiorów

gioz@biblioteka.lodz.pl
571 553 024
Kierownik: Izabela Nawrocka
izabela.nawrocka@biblioteka.lodz.pl

 

Dział Finansowo-Księgowy

finanse@biblioteka.lodz.pl
571 553 084
Główna księgowa: Magdalena Sobczak
magdalena.sobczak@biblioteka.lodz.pl

 

Dział IT


it@biblioteka.lodz.pl
Kierownik: Piotr Grzanecki
piotr.grzanecki@biblioteka.lodz.pl

 

Bibliotekarz Systemowy

Piotr Tarnowski
piotr.tarnowski@biblioteka.lodz.pl

 

Biblioteka Składowa


skladowa@biblioteka.lodz.pl
571 553 043
Kierownik: Beata Barbus
beata.barbus@biblioteka.lodz.pl

 

Aby sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższa biblioteka z naszej sieci, wejdź na stronę ZNAJDŹ FILIĘ.

 

 

BMWL