Biblioteka 3D

Interesuje Was druk 3D, ale nie wiecie, jak zacząć? Przyjdźcie do Biblioteki Otwartej i nauczcie się tego od specjalistów!
Zaczynamy od prelekcji, a potem będą warsztaty, podczas których wykorzystacie Waszą nową wiedzę.

W wydarzeniu wezmą udział:
Adam Kozubowicz - prezes firmy get3D, prekursor technologii 3D w Łodzi.
Bartłomiej Sztyler -inżynier druku 3D w firmie get3D gdzie wykorzystuje niekonwencjonalne myślenie rozwijając druk 3D.
Magdalena Przychodniak z Fundacji e-Nable, redaktor naczelna Centrum Druku 3D, największego serwisu internetowego poświęconego technologii druku 3D, inżynier biomedyczny.
Krzysztof Gawroński - szef agencji reklamowej Radius 08 s.c., grafik, inżynier, specjalista i trener Adobe Photshop, entuzjasta 3D.

Partnerami wydarzenia są:

Get 3D Dystrybutor drukarek 3D najlepszych światowych marek:  Ultimaker, Raise3D oraz dostawcą materiałów eksploatacyjnych.

Fundacja e-Nable, której działalność kierowana jest  przede wszystkim do dzieci z wrodzonymi wadami rąk, polegającymi na braku palców, śródręcza oraz dzieci, które utraciły fragmenty kończyny górnej w wyniku wypadku, choroby, wojny czy katastrofy.

Agencja Radius 08 s.c., która specjalizuje się m.in. w tworzeniu realistycznych wizualizacji 3D produktów, opakowań i standów reklamowych.