Biblioteka w Magicznej Księdze

21/12/2022

Magiczna Księga w Porcie.

Książki w bibliotece, to normalne… ale czy cała biblioteka może się zmieścić w jednej księdze, nawet bardzo dużej…?

Przyjdźcie i sprawdźcie! W Porcie Łódź stanęła Magiczna Księga! A w niej znajdziecie naszą bibliotekę!

Już od jutra przenosimy nasze zajęcia i warsztaty do tej magicznej przestrzeni, mieszczącej się tuż obok naszego punktu bibliotecznego. To bardzo bajkowe miejsce,
w którym można całkowicie przenieść się do krainy wyobraźni. Oczywiście jak na obecny czas przystało, będzie także świątecznie!

Czwartek 22.12

14.00 - 16.00 Portowe poczytajki. Zapraszamy najmłodszych na magiczne spotkanie z książką i do wspólnej zabawy związanej z bohaterami lektury

16.00 - 18.00 Warsztaty plastyczne dla małych i dużych. Malowanie na szkle: Świąteczne butelki

Piątek 23.12

14.00 - 16.00 Świąteczny misz- masz. Zapraszamy do spędzenia czasu z nami. Dzisiaj u nas wszystko co tylko chcecie. Macie ochotę posłuchać o swoich ulubionych bohaterach? A może interesują Was świąteczne kolorowanki lub układanie puzzli?

16.00 - 18.00 Warsztaty plastyczne dla małych i dużych: Świąteczne witraże

Czwartek 29.12

14:00-16:00 Portowe poczytajki. Puzzle, kolorowanki. Zapraszamy najmłodszych od 3 lat na spotkanie z książką. Po wysłuchaniu bajki praca plastyczna związana
z lekturą