Czerwona strefa. Jak pracują biblioteki?

19/10/2020

W związku z pandemią, od soboty - 17 października, w całym kraju obowiązują nowe zasady bezpieczeństwa. W Łodzi ogłoszono strefę czerwoną. Nasze biblioteki pracują bez zmian - z uwzględnieniem obostrzeń i wytycznych sanitarno-epidemiologicznych.

Dokładne godziny pracy każdej filii możecie sprawdzić w zakładce >> Znajdź filię. Zaplanowane przez nas wydarzenia odbywają się zgodnie z harmonogramem, uwzględniając oczywiście ograniczenia dotyczące ilości uczestników. Kalendarium dostępne tutaj: biblioteka.lodz.pl/wydarzenia/.

Mimo to pamiętajcie, że Wasze bezpieczeństwo i zdrowie jest najważniejsze. Dlatego, jeśli możecie skorzystajcie z opcji zamówienia książki online z szybkim odbiorem osobistym.

Przypominamy też, że na terenie bibliotek obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa, w ich przestrzeniach znajdziecie także płyn do dezynfekcji rąk.

Dbajcie o siebie i innych!