Czytasz - widzisz przyszłość

16/04/2021

Biblioteka Miejska w Łodzi otrzymała od MKDNiS dofinansowanie na projekt "Czytasz - widzisz przyszłość".

Konkurencja była ogromna i znamienita, ale to nasz projekt - wraz z 86 innymi - otrzymał dofinansowanie Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu z programu "Promocja czytelnictwa".

Projekt "Czytasz - widzisz przyszłość" będzie realizowany przez zespół Biblioteki Rozgrywka.

Więcej szczegółów już wkrótce!

Projekt został dofinansowany przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu kwotą 12 215,00 zł z programu "Promocja czytelnictwa", którego celem jest wspieranie wartościowych form promowania czytelnictwa, zarówno poprzez dofinansowywanie innowacyjnych szeroko zakrojonych programów promujących powszechne praktyki czytelnicze, jak i poprzez wsparcie dla przedsięwzięć promujących najbardziej znaczące zjawiska literatury współczesnej.