Lekcje polskiego w Bibliotece

26/08/2022

Biblioteka Miejska w Łodzi ponownie otwiera się na obcokrajowców, którzy chcieliby skorzystać z bezpłatnej oferty nauki języka polskiego.

[UA]

Розпочинається набір на наступний курс вивчення польської мови для мігрантів у Міській бібліотеці в Лодзі. Заняття відбуватимуться двічі на тиждень протягом двох осінніх місяців (вересень і жовтень). Кожне заняття триватиме дві години.

Залежно від потреб учасників, заняття будуть проводитися до обіду або у післяобідньому блоці для тих, хто працює.

Охочі можуть записатися:

• особисто в Бібліотеці чотирьох культур за адресою: вул. Бжезьна 10,
  • за телефоном 571 553 047.

Заняття будуть різноманітними, щоб учасники швидко почали використовувати мову в повсякденному житті. Пропозиція безкоштовна, а всі навчальні матеріали надає Міська бібліотека. Все, що вам потрібно зробити, - це заявити про своє бажання взяти участь.

Щиро запрошуємо.

[PL]

Rusza nabór do kolejnej edycji nauki języka polskiego dla migrantów w Bibliotece Miejskiej w Łodzi. Zajęcia będą się odbywały dwa razy w tygodniu przez dwa jesienne miesiące (wrzesień i październik). Każda lekcja potrwa dwie godziny.

W zależności od potrzeb uczestników, lekcje będą prowadzone do południa lub w bloku popołudniowym, w przypadku osób pracujących.

Chętni zapisywać mogą się:

• osobiście w Bibliotece Czterech Kultur na ul. Brzeźnej 10,
  • telefonicznie pod nr 571 553 047.

Zajęcia będą miały różnorodny charakter, tak żeby uczestnicy szybko zaczęli używać języka w codziennym życiu. Oferta jest bezpłatna, a wszystkie materiały do nauki zapewnia Biblioteka Miejska. Wystarczy tylko zgłosić chęć udziału.

Zapraszamy serdecznie.

--------------

Projekt "Biblioteka dla każdego. Łódź, Gdynia, Kraków, Bergen - różne miasta, wspólna idea. Zwiększenie dostępu do kultury – modelowe rozwiązania polskie i norweskie" realizowany jest w ramach Działania 2 Programu Kultura finansowanego z Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego.