"Łatwiejszy dostęp do kodów Empik Go"

22/06/2022

Od wakacji nowa forma udostępniania kodów Empik Go

Teraz bezpłatny kod możecie odebrać nie tylko w bibliotekach i Szuflandii, ale też mailowo! Wystarczy mieć kartę biblioteczną – fiszkę.

Jak otrzymać kod?

• odwiedź najbliższą filię Biblioteki Miejskiej,
  • pobierz kod ze skrytki Szuflandii,
  • wyślij wiadomość e-mail z numerem swojej karty bibliotecznej do jednej z naszych filii.

Bezpłatny kod aktywuje 30-dniowy dostęp do Empik Go. Aplikacja oferuje ponad 50 tys. audiobooków,  e-booków, podcastów i seriali audio. Wśród nich nagrodzone w tym roku najnowsze audioprodukcje: "Projekt Riese" Remigiusza Mroza (w rolach głównych:  Michał Żurawski, Kornelia Strzelecka, Karolina Gorczyca), "Wilkołak" Wojciecha Chmielarza (z Agnieszką Popławską, Krzysztofem Zalewskim, Cezarym Pazurą) i "Stulecie Winnych" Ałbeny Grabowskiej z Weroniką Humaj w roli głównej.

Z aplikacji można korzystać na dwóch dowolnych urządzeniach: smartfonie, tablecie lub czytniku (w tym Kindle).

Dane kontaktowe naszych filii znajdziecie w zakładce Filie: https://www.biblioteka.lodz.pl/znajdz-filie/.

A Szuflandia – samoobsługowa biblioteka otwartą 24/7, jest na rynku Manufaktury przy wejściu do Cinema City.