Otwieramy! Wszystkie filie czynne od poniedziałku

16/04/2021

Od 19 kwietnia wszystkie filie Biblioteki Miejskiej w Łodzi zostaną ponownie otwarte dla czytelników. Filie będą działały w standardowych godzinach pracy - od 10 do 18, od poniedziałku do piątku.

Ponownie będzie można wypożyczać książki, na miejscu pobierać darmowe kody na e-booki. Czytelnicy mają czas na zwrot książek, których termin oddania przypadał między 31.03 a 18.04 do końca kwietnia.

Przypominamy, że w filiach BMwŁ przestrzegane są wszystkie aktualne wytyczne dotyczące pandemii. Każdy czytelnik przy wejściu do biblioteki powinien zdezynfekować ręce, a na terenie biblioteki mieć zasłonięte usta i nos.

Możliwe są także realizacje zamówień na telefon: z odbiorem własnym oraz dowozem książek pod wskazany adres - oferta skierowana do osób niepełnosprawnych lub powyżej 70 roku życia.