Piknik rodzinny w stylu EKO

19/07/2022

Jak sobota to tylko do... Biblioteki TUVIM ;) Na piknik rodzinny w stylu EKO ♻️

Zbliża się półmetek wakacji. W długie i ciepłe, letnie dni nie ma co siedzieć w domu. Dlatego na sobotę, 6 sierpnia, mamy dla Was propozycję wprost nie do odrzucenia.
O 13.00 przyjdźcie na zielony dziedziniec Biblioteki TUVIM. Będzie energetycznie, wesoło, no i przede wszystkim w zgodzie z naturą.

[PL]

Czego możecie się spodziewać? Wszystkich niespodzianek jeszcze zdradzać nie będziemy. Ale na pewno każdy, mały czy duży uczestnik, nie będzie rozczarowany. Do 18, będziecie mogli m.in.:

• zagrać w gry plenerowe,
  • sprawdzić się w quizach,
  • posłuchać muzyki, a może i potańczyć w jej rytm,
  • zrelaksować się w strefie chillout’u,
  • poznać tajniki upcyklingu na warsztatach "zero waste",
  • spróbować pyyyysznych przekąsek wege,
  • porozmawiać na spotkaniu autorskim z Anną Maziuk, dziennikarką i autorką książki Instynkt. O wilkach w polskich lasach.

Więcej szczegółów już wkrótce, śledźcie naszą stronę i profil na Facebook’u https://www.facebook.com/BibliotekaMiejskawLodzi

Co? Piknik rodzinny w stylu EKO

Gdzie? Biblioteka TUVIM, ul. Tuwima 46

Kiedy? 6 sierpnia, godz. 13-18

Do zobaczenia w TUVIM-ie!

[UKR]

СІМЕЙНИЙ ПІКНІК!

Бібліотека TUVIM

на вулиці Tuwima 46

06 08 2022

від 13.00 до 18.00

В програмі:

розваги для дітей,

зустріч з Анною Мазюк,

авторкою книги "Інстинкт. Про вовків в польських лісах", 15.00.

Ігри на свіжому повітрі,

zero waste майстер-класи

та кейтерінг

Крім цього, музика,

багато цікавого,

квізи, веселощі та чудова атмосфера.

ЗАПРОШУЄМО!

-----

Piknik rodzinny jest wydarzeniem organizowanym w ramach projektu „Biblioteka dla każdego”. Zgodnie z ideą projektu chcemy tworzyć biblioteki otwarte dla każdego, wolne od uprzedzeń, stereotypów i dyskryminacji. Chcemy, żeby każdy mógł się u nas czuć wyśmienicie i bezpiecznie.

-----

Projekt "Biblioteka dla każdego. Łódź, Gdynia, Kraków, Bergen - różne miasta, wspólna idea. Zwiększenie dostępu do kultury – modelowe rozwiązania polskie i norweskie" realizowany jest w ramach Działania 2 Programu Kultura finansowanego z Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego.