Karta Łodzianina w Bibliotece

18/03/2021

Każdy kto płaci w Łodzi podatek, może wyrobić swoją Kartę Łodzianina i skorzystać z rabatów oferowanych przez ponad 100. partnerów. Sprawdź, jak ją zdobyć.

Karta Łodzianina to przygotowany specjalnie dla łodzian system promocji i zniżek, z których korzystać można na terenie całego miasta. Do partnerów Karty należy szereg różnych instytucji – od muzeów, przez restauracje, sklepy, gabinety lekarskie – a każda z nich przygotowała ofertę skierowaną dla posiadaczy Karty.

Od 1 marca możesz wyrobić Kartę Łodzianina w wybranych 10. filiach Biblioteki Miejskiej w Łodzi. Nasi bibliotekarze wskażą Ci dedykowane stanowisko komputerowe, przy którym przejdziesz proces rejestracji i zweryfikują Twoje konto na miejscu.

Lista filii BMwŁ, biorących udział w projekcie:

• Biblioteka Rozgrywka, ul. Powstańców Wielkopolskich 3
  • Biblioteka Inspiracja, ul. Natalii 4
  • Biblioteka Odyseja, ul. Wschodnia 42
  • Biblioteka Tuvim, ul. Tuwima 46
  • filia nr 13, ul. Rojna 39
  • filia nr 16, ul. Motylowa 13
  • filia nr 26, ul. Kostki Napierskiego 4
  • filia nr 52, ul. Ketlinga 21
  • filia nr 57, ul. Bartoka 27
  • filia nr 71, ul. Cieszkowskiego 11a

Filie są czynne w godz. 10-18 od poniedziałku do piątku.

Więcej szczegółów odnośnie Karty Łodzianina znajdziesz na stronie kartalodzianina.pl