Otwieramy SŁÓWKA!

Filia Nr 15

Biblioteka SŁÓWKA ul. Boya-Żeleńskiego 15

Kategoria: inne

20 lipca otwieramy bibliotekę! Zaczynamy od pikniku przy nowo otwartej filii Słówka!

Co przygotowaliśmy? Zależy dla kogo!

Wasze dzieci będą mogły wziąć udział w zabawach z animatorem lub na trampolinie. Zaplanowaliśmy też malowanie buziek, mega warcaby i mega twister. Oprócz twarzy można będzie też malować torby - na warsztatach :)

Mamy też zajęcia z tworzenia lasu w słoiku - o 12 i 13.30. Są przeznaczone dla dzieci i dorosłych. Obowiązują zapisy, ale - uwaga - jeśli przyjdziecie z dzieckiem, to taki duet liczony jest jak jedno miejsce (zapisy: wydarzeniabmwl@gmail.com; prosimy wskazać wybraną godzinę, a w tytule maila wpisać "warsztaty").

Jeśli żadna z tych aktywności Was nie zainteresuje, to przyjdźcie po prostu zapisać się do biblioteki :) 250 pierwszych osób, które wypożyczą książki, dostanie od nas specjalną "Słówkową" torbę. Innymi słowy - limitowana edycja :) Uwaga! Mamy duuużo nowości!

Przed biblioteką wystawimy leżaki - możecie poczytać książkę, kiedy Wasze dzieci będą na warsztatach.

A o godzinie 18 zapraszamy Was na spotkanie z Łukaszem Orbitowskim! Szczegóły poznacie wkrótce :)

Kiedy: 20 lipca, od godz. 11

Gdzie: ul. Boya-Żeleńskiego 15, Słówka

Remont i rozbudowa biblioteki zostały wykonane dzięki środkom z projektu  Modernizacja, rozszerzenie funkcji i wyposażenie bibliotek. Projekt jest realizowany w ramach Osi Priorytetowej VI Rewitalizacja i potencjał endogeniczny regionu, Działanie VI.1. Dziedzictwo kulturowe i infrastruktura kultury, Poddziałanie VI.1.1. Dziedzictwo kulturowe i infrastruktura kultury – ZIT.