W listopadzie 12 bestsellerów za darmo!

05/11/2020, godz. 10:57
Kategoria: edukacja

W ramach akcji Czytaj PL do końca listopada czekają na Was świetne książki do czytania i słuchania. W tym roku to m.in. zbiór reportaży „Nie ma” Mariusza Szczygła, „Zimowlę” Dominiki Słowik czy „Zadra” Roberta Małeckiego.

Aby uzyskać darmowy dostęp wystarczy, że pobrać aplikację Woblink i zeskanować kod QR na stronie czytajpl.pl/.

Czytaj PL to najlepsza literatura piękna, kryminały, reportaż, książka historyczna, powieść młodzieżowa i poradnik. To tytuły cenionych autorów, wśród których nie zabrakło laureatów najbardziej prestiżowych laurów. Jak zawsze, 12 tytułów dostępnych jest za darmo w formie e-booków, a dodatkowo 10 z nich – w wersji audiobooków. W wyselekcjonowanej „dwunastce” znajdziemy m.in. „Zimowlę” Dominiki Słowik, która ukazała się pod patronatem KMLU i została wyróżniona tegorocznym Paszportem Polityki. W akcji znalazł się też zbiór reportaży „Nie ma” Mariusza Szczygła, za którą autor dostał w 2019 roku Nagrodę Nike. Fanów kryminałów i thrillerów do lektury skuszą „Czarne morze” Karoliny Macios, także opublikowana pod patronatem KMLU, a także „Zadra” Roberta Małeckiego, „Topiel” Jakuba Ćwieka i Remigiusz Mróz i jego „Głosy z zaświatów”. Wśród autorów znajdziecie także pozycje Wojtka Drewniaka, Pauliny Hendel, Mikołaja Łozińskiego, Andri Snær Magnason, Jakuba Małeckiego i Stefanie Stahl. Jest w czym wybierać!

Organizatorami akcji Czytaj PL są: Miasto Kraków, KBF – instytucja kultury Miasta Krakowa, operator programu Kraków Miasto Literatury UNESCO, Woblink.

Więcej szczegółów znajdziesz na www.akcja.czytajpl.pl/

Powrót